VTL 2016 - 3. ročník

2. Ženy

Muži

Mužstvo

Tvoří ho vždy dva hráči, přičemž součet roků obou hráčů musí být

1. nad 90 let, přičemž starší musí být nad 50 let věku
  2. do 37 let

Přičemž při hře ve variantě A a B hrají proti sobě vždy mladší s mladším a starší se starším. Ve variantě A proti variantě B hrají proti sobě starší hráč z A proti mladšímu z B.

Hra

Jedno soutěžní utkání obsahuje vždy tři zápasy viz. vysvětlení výše (2x singl a 1x společný debl) na jeden set s výhodami a tiebreakem.

Bodování

Družstvo získává body za účast v zápase a za každý vyhraný zápas (maximální počet bodů za zápas je 4 a minimální je 1 bod). O vítězi rozhodne nejvyšší počet bodů, případně vzájemný zápas. V případě více družstev se stejným počtem bodů rozhodne poměr získaných a ztracených her. Kdo bude mít v součtu nejvíce získaných her vítězí.

Startovné

Činí 200,- Kč / osoba
Platby a přihlášení s nahlášením jmen, věkem a telefonními čísly hráčů provádějte na baru v areálu tenisového oddílu, nebo u Lukáše Fraňka tel. 739 6677 40.

Ukončení soutěže

Všechny započítané utkání do tabulky musí být odehrány do konce října 2016.

Ženy

Mužstvo

Tvoří ho vždy dvě hráčky, kdy se v přihlášce označí hráčka č. 1 a hráčka č. 2. Toto pořadí platí po celou dobu soutěže a je neměnné.

Hra

Jednotlivé zápasy se hrají na 9 vítězných gamů, tzn. za stavu 8:8 se hraje rozhodující game.

Bodování

Startovné

Činí 200,- Kč/osoba

Ukončení soutěže

Všechny započítané utkání do tabulky musí být odehrány do konce října 2016.