Zahájení tenisové sezony 2016

Vážení členové, děti, rodiče a fandové varnsdorfského tenisu,
dne 21.5.2016 již od rána proběhne na tenisových kurtech ve Varnsdorfu oficiální zahájení tenisové sezony, na které jste všichni srdečně zváni. Ráno odehraje A mužstvo dospělých mistrovské utkání a byli bychom rádi, kdyby jste je přišli podpořit v hojném počtu. Bude se opékat kýta, grilovat steaky, po skončení mistrovského utkání bude připraveno spoustu soutěží, zápasy rodičů s dětmi, bude možné si vyzkoušet speed badminton, nohejbal, budou i nějaké dovednostní soutěže, celé odpoledne se bude pouštět hudba, což není u tenistů zcela obvyklé a možná přijede host (zatím jako překvapení).
Prosíme všechny členky, maminky babičky, pokud to bude jen trošku možné o připravení drobného pokrmu, nejchutnější bude na závěr odměněn.

Přijďte zafandit a užít si pohodový den na tenisových kurtech.

Za tenisový oddíl

Lukáš Franěk